Nowofundland - szczenięta

Dla szczeniąt z naszej hodowli szukamy odpowiedzialnych i kochających właścicieli.
Prosimy aby decyzja o zakupie pieska była dokładnie przemyślana.

Nowofundland wymaga odpowiedniej karmy, podstawowego szkolenia, profilaktycznej opieki weterynaryjnej (regularne szczepienia, odrobaczenie, ochrona przeciw kleszczom, kontrolne badania krwi i RTG szczególnie w fazie wzrostu, usuwania kamienia nazębnego, pielęgnacji uszu), pielęgnacji oraz strzyżenia szaty i odpowiednich warunków życia. Minimum godzinę dziennie należy zarezerwować tylko dla psa i to przez następne 10-12 lat.

Pies tej rasy nie lubi upałów i ciepłych pomieszczeń. Najchętniej zamieszka w ogrodzie.

Mamy nadzieję, że szczenię z hodowli As Beautiful As Posssible spełni Państwa oczekiwania, a co jeszcze ważniejsze Wy zaspokoicie jego pragnienia.

Zapewniamy, ze dokładamy wszelkich starań aby wychować zdrowe, zrównoważone, odważne i kochające ludzi psy.

Od przyszłych właścicieli nowofundlanda wymagamy aby zapoznali się z zasadami żywienia psów ras olbrzymich. Zalecamy karmienie gotowymi karmami klasy super premium – bez dodatkowego dokarmiania oraz kontrolowanie prawidłowej wagi psa, zgodnie z tabelami wzrostu. Szczenię urośnie w pierwszym roku od 500-700g wagi urodzeniowej do ok. 50 kg. Nie ma czasu na eksperymenty z jedzeniem.

Pieski, które opuszczają naszą hodowlę otrzymują książeczkę zdrowia (potwierdzającą szczepienia, odrobaczenia, zabezpieczenie przeciw kleszczom i innym pasożytom skóry), metrykę, obrożę i smycz, kocyk i ręcznik z zapachem rodzinnego gniazda, wyprawkę od producenta karmy, zdjęcia do rodzinnego albumu, zestaw materiałów informacyjnych o rasie, zasadach wychowania, żywienia itp., kopie rodowodów i osiągnięć wystawowych rodziców, kopie certyfikatów zdrowia, micro chip /na życzenie.

 

Nowym właścicielom zapewniamy pomoc w organizacji transportu szczenięcia, zaopatrzeniu w karmę, pielęgnacji i odchowaniu psa.

Będzie nam bardzo miło jeśli będziemy otrzymywać informacje na temat wyhodowanego przez nas psa.

Miot C

po interchampionie Norkros Black Babylon / Zafira Chatka Zielarki,
ur. 19.09.2009 r.

Zdjęcia naszych szczeniaków można obejrzeć tutaj...

Miot B

po Norkros Black Babylon / Zafira Chatka Zielarki,
ur. 28.04.2008

Miot A

po Norkros Black Babylon / Zafira Chatka Zielarki,
ur. 14.10.2007

Strona hodowli, w której urodził się i mieszka ojciec miotu A, B i C:  www.norkrosnewfs.republika.pl.