Hovawart - szczenięta

Dla szczeniąt z naszej hodowli szukamy odpowiedzialnych i kochających właścicieli.

Prosimy, aby decyzja o zakupie pieska była dokładnie przemyślana.

Hovawart wymaga odpowiedniej karmy, szkolenia, profilaktycznej opieki weterynaryjnej (regularne szczepienia, odrobaczenie, ochrona przeciw kleszczom, kontrolne badania krwi i RTG szczególnie w fazie wzrostu, usuwania kamienia nazębnego, pielęgnacji uszu) i odpowiednich warunków życia. Minimum dwie godziny dziennie należy zarezerwować tylko dla psa i to przez następne 12-14 lat. Pies tej rasy lubi ruch i aktywność. Najchętniej zamieszka w ogrodzie.

Mamy nadzieję, że szczenię z hodowli As Beautiful As Posssible spełni Państwa oczekiwania, a co jeszcze ważniejsze Wy zaspokoicie jego pragnienia.

Zapewniamy, ze dokładamy wszelkich starań aby wychować zdrowe, zrównoważone, odważne i kochające ludzi psy.

Od przyszłych właścicieli hovawarta wymagamy aby zapoznali się z zasadami żywienia psów ras olbrzymich. Zalecamy karmienie gotowymi karmami klasy super premium – bez dodatkowego dokarmiania oraz kontrolowanie prawidłowej wagi psa, zgodnie z tabelami wzrostu.

Pieski, które opuszczają naszą hodowlę otrzymują książeczkę zdrowia (potwierdzającą szczepienia, odrobaczenia, zabezpieczenie przeciw kleszczom i innym pasożytom skóry), metrykę, obrożę i smycz, kocyk i ręcznik z zapachem rodzinnego gniazda, wyprawkę od producenta karmy, zdjęcia do rodzinnego albumu, zestaw materiałów informacyjnych o rasie, zasadach wychowania, żywienia itp., kopie rodowodów i osiągnięć wystawowych rodziców, kopie certyfikatów zdrowia, micro chip (na życzenie).

Nowym właścicielom zapewniamy pomoc w organizacji transportu szczenięcia, zaopatrzeniu w karmę, pielęgnacji i odchowaniu psa.

Będzie nam bardzo miło jeśli będziemy otrzymywać informacje na temat wyhodowanego przez nas psa.

Żywienie

Zapraszamy do galerii zdjęć..